Brak plamienia przy zmianie tabletek

Witam! Piszę gdyż zmienilam tabletki Y***** na Y********. W trakcie brania pierwszego nowego opakowania nowych tabletek miałam plamienia, o czym poinformowała mnie już wcześniej moja Pani ginekolog. Po zakonczeniu 21 tabletki, zrobiłam jak zawsze 7-dniową przerwę i nie dostałam okresu. Ciąża raczej by odpadała, bo przez miesiąc (czyli od 23.08) nie miałam kontaktu z narzeczonym z powodu wyjazdu. Nie wiem czy mam sie martwić? Czy to jednak może być spowodowane zmianą tabletek? Dziekuję i pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Jeśli w trakcie opakowania występowały plamienia, miesiączka mogła się nie pojawić. Proszę dla spokoju ducha wykonać test ciążowy, ale nie przypuszczam, aby było się czym martwić.