Ciężki przypadek anoreksji 16-latki a leczenie niezdrową dietą

Dzień dobry. Mam dwa ogromne problemy rodzinne: Bardzo ciężki przypadek anoreksji wnuczka 16l. leczona jest w szpitalu głównie dietą: 6 posiłków obfitych ponad miarę , bardzo dużo cukru i tłuszczu, np.chipsy! zakaz np orzechów,rodzynek. ziół itp.czy to jest słuszna droga postępowania kiedy dziewczynka czuje ustawicznie nudności,bóle twardego i wzdętego brzucha. Stan jest b.poważny 170 cm 33kg bardzo proszę o info dotyczące leczenia wspomagaj.najlepiej adres kompetentnego homeopaty,dziękuję serd

Pozdrawiam,
Ewa Trusewicz
www.dietaifitness.pl

Mgr Ewa Trusewicz

Czy wnuczka jest w szpitalu, który leczy zaburzenia odżywinia? Bo leczenie anoreksji to współpraca ścisła pomiędzy psychologami, lekarzami i dietetykami. Dietę rozszerza się stopniowo, opierając ją na zdrowych produktach a nie na chipsach czy słodyczach. Radziłabym poszukać ośrodka zajmującego się leczeniem tego typu zaburzeń i tam umieścić dziewczynkę.