Co może znaczyć takie tycie?

Witam, od 2 tygodni zmagań się z okropnym problemem - tyje. Niczego w diecie nie zmieniłam, a jem naprawdę perfekcyjnie zdrowo, nie można niczego zarzucić, ruszam się tak jak ruszam, a tyje, 4 kilo w 2 tygodnie z niczego? Nie wiem co mam robić... Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
jeżeli rzeczywiście nie zmieniła Pani swego odżywiania i stylu życia a waga szybko rośnie to proszę jak najszybciej udać się do lekarza. Należy wykonać podstawową morfologię, zbadać cukier i hormony tarczycy (FT3. FT4. TSH).
Poczeka Pani jeszcze chwilę ponieważ wzrost wagi możne być spowodowany cyklem miesiączkowym lub nagromadzeniem się wody w organizmie. Jeżeli nadal będzie Pani tyła to należy podjąć działanie.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk