Co oznacza słaby przyrost b-HCG w ciąży?

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 17.04.2018 r. Miesiączka była nieregularna (cykl 28-32 dni). 02.06.2018 r. nastąpiło masywne krwawienie, jednak dziecko przeżyło. Z USG w szpitalu wyszedł 6 tydzień ciąży. Ostatnio na badaniu USG kontrolnym lekarz nie wykrył dziecka w macicy i zlecił badania na betę hCG. W dniu 15.06. wynik wynosił 40 850,00 a w dniu 18.06 45 490,00. Wiem, że przyrost jest niski, wizytę mam za kilka dni. Co może oznaczać wynik? Pozdrawiam, 23

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie usg , zależy który tydzień ciąży w trakcie ciąży przyrost beta hcg jest mniejszy niż na jej początku