Co oznacza wynik rezonansu magnetycznego głowy i czy jest zakrzepica?

Proszę o pomoc w postawieniu trafnej diagnozy wykonałam rezonans mag. głowy ponieważ podejrzewano zakrzepice (powod: zapalenie zyły oka lewego) w wyniku mr napisano: podejrzenie niewielkiej zakrzepicy zatoki jamistej. wykonano mi szereg badań morfologicznych , echo serca ktore nic podejrzanego nie stwierdziły. Proszę o informacje, czy nie nalezy jeszcze raz skonsultować wyniku mr -może nie było żadnej zakrzepicy zatoki stąd wszystkie wyniki są prawidłowe? juz nie wiem gdzie szukać pomocy,..

Trudno ocenić na podstawie fragmentu OPISU MRI: " rezonans mag. głowy ponieważ podejrzewano zakrzepice (powod: zapalenie zyły oka lewego) w wyniku mr napisano: podejrzenie niewielkiej zakrzepicy zatoki jamistej. "
ANGIO MRI GŁOWY Z FAZĄ ŻYLNĄ pozwala na zobrazowanie zatok żylnych
Jak ocena Okulistyczna ??
Jak morfol, CRP, koagulogram, ??? d-dimery, fibrynogen APTT etc....??

Ważny pełny obraz kliniczny; Inne obciażenia, schorzenia,. wyniki badan krwi !
Zapraszam