Co oznaczają napady tachykardii u 25-latki?

Witam, Mam 24 lata, przy nagłym schylaniu w roznych sytuacjach od kilku lat dostaje pewnych atakow pojawia się wzrost cisnienia i tachykardia oraz bladosc. Było robione echo i ekg serca i wszystko ok, tarczyca uregulowana choruje na hasimoto. Zazczwaj taki atak trwa krótko czasami 4 min czasami 10 min raz lub dwa w miesiącu. Towarzyszy temu bol glowy i zawroty. Z czym mogą być powiązane objawy bardzo proszę o podpowiedź.. nie mogę żadnego sportu uprawiać.

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych oraz poziomu hormonów tarczycy. Być może skieruje Panią również do kardiologa.