Co powoduje ból w klatce piersiowej do żołądka?

Dziendobry mam pytanie od 4 dni bardzo mnie boli dol klatki piersiowej do żołądka czuje jak by w srodu cos blokowało i troche ciezko Mi sie oddycha czuje sie dobre jem i pije normalnie ale bol jest straszny w czasie ruchu nawet malego czy podczas przekrecania sie. Probowalam defalganu 1g ale nie pomaga oraz maalox antacid 230mg . Nie wiem co moze to byc. Bylam przeziębiona w piatek i sobote w zeszlym tygodniu w poniedziałek czulam sie lepiej tylko mialam katar we wtorek przyszedl ten bol.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, konieczne jest badanie lekarskie, ból może mieć wiele przyczyn, m.in zapalenie nerwów międzyżebrowych czy zapalenie oskrzeli.
Pozdrawiam