Co robimy z tym węzłem chłonnym i alergią?

Witam, piszę w takiej sprawie w niedzielę rano wyjechałem z domu, po przyjeździe do punktu docelowego dostałem okropnej alergii, oczy czerwone załzawione, katar jak z kranu i lekkie duszności. Leki wziąłem dopiero po powrocie do domu Hitaxa i Milukante jednak nic praktycznie nie pomogły położyłem się spać, gdy wstałem w poniedziałek nadal to samo i tak przez pół dnia, dopiero pod wieczór przeszło. I wczoraj siedzę sobie przed komputerem i masując się po szyi wyczułem powiększony jeden węzeł chłonny jest on twardy, byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego to powiedział mi, że to normalne przy tak ostrym napadzie alergii, i już sam nie wiem co robić, bo jest twardy.

Lekarz ma oczywiście rację. Powiększenie węzła / węzłów jest bardzo częste w przypadku silnych reakcji alergicznych.

Dodam tutaj, że ziołolecznictwo posiada szeroką gamę udokumentowanych surowców stosowanych w terapiach przewlekłych alergii, które w znacznym stopniu łagodzą tę dokuczliwą dolegliwość. Jeśli istnieje taka potrzeba, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl