Co stosować na problemy z jelitami?

Witam od 6 tygodni mam problemy z jelitami. Pierszymi objawami byla biegunka, wzdecia I dosc silne bole podbrzusza. Po kilku dniach biegunka ustapila nastepnie z uplywem kolejnych kilku dni silne bole podbrzusza takze ustapily... ale zostaly stale wzdecia oraz nie ciagle bole podbrzucha(piekace).Bylam u lekarza rodzinnego ktory po badaniu nie stwierdzil zadnich nieprawidlowosci,zalecil probiotyk, nospe i espulmisam.Jednak objawy nie ustepuja.Czy to normalne ze jelita tak dlugo dochodza do normy?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy są nadal konieczna jest ponowna wizyta u lekarza POZ