Co znaczą podwyższone białe krwinki po zapaleniu trzustki?

Witam rok temu miałem zapalenie zoladka po pół roku zapalenie trzustki obecnie czuję ze dokucza mi m rowienie bole nóg mięśnie szybko się mecze czeste infekcje na skurze bole po lewej stronie i ledzwiach biegunki ostatnio pojawiła się anemia i podwyższone biale krwinki często pieką mnie oczy przy większym wysiłku i mam drgawki co to może zwiastowac bo tak już półtora roku A czuję się gorzej

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu wyników będzie można coś więcej powiedzieć.