Częste krwawienia u 46-letniej kobiety

Witam! Mam 46 lat ostatnio trzy razy w odstępach dwóch tygodni miałam okres. Między drugą, a trzecią miesiączką cały czas miałam ciemny śluz.Czy to mogą być początki menopauzy?

Witam
Pani obawy mogą być prawdziwe, ale żeby je potwierdzić potrzebna jest wizyta u ginekologa oraz zrobienie badań, które zaleci. Jakiekolwiek odstępstwa w funkcjonowaniu naszego organizmu powtarzające się cyklicznie powinny nas zobligować do wizyty u specjalisty , choćby po to by wyjaśnić przyczyny tego co się dzieje. Pozdrawiam