Czy jeżeli unormuje się ciśnienie krwi i wyleczę napady lęku to napadowe migotanie przedsionków ustąpi?

Czy jeżeli unormuje się ciśnienie krwi i wyleczy napady lęku to napadowe migotanie przedsionków ustąpi? Ciśnienie krwi mam w normie a za parę dni idę do psychiatry z powodu ciąłego stresu i lęku. Stosuje też dietę i schudłam 12 kilogramów. Zamierzam też dużo spacerować, ale boję się napadu migotania. Migotanie mam od 2 miesięcy.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Z mojej strony zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej (równolegle z farmakoterapią) która byłaby dla Pani efektywną/komplementarną formą leczenia.

Jako efekt uboczny takiej terapii, domniemam normalizację pracy serca oraz ciśnienia krwi (RR).

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, o swoich doznaniach lękowych, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605