Czy Memotropil może powodować problemy z widzeniem u osoby po urazie głowy?

witam czy memotropil może powodować problemy z widzeniem u osoby po urazie głowy?(badania okulistyczne wykluczyły jakiekolwiek uszkodzenie) 2. CZY ognisko malacji w potylicy - lewa część, może mieć wpływ na ostrość wzroku?, jeżeli tak to czy można to w jakiś sposób zregenerować?

1/ nie. 2/ regeneracja płata potylicznego mózgu u osób młodych i dzieci jest możliwa, ale trudna do przewidzenia w jakim stopniu. u dorosłych malacja z ucisku lub pourazowa może się częciowo cofnąć. Tak ognisko w korze wzrokowej ma wpływ na widzenie