Czy mogłam zajść w ciążę, jeśli prezerwatywa została w pochwie?

Witam. Czy po stosunku jeśli prezerwatywa została w pochwie jest możliwość zajścia e ciążę. Jeśli okres mam co 28-30 dni Okres miałam 27.03 a stosunek był 03.04.Zawartość nir wie czy była w środku ,po wyjściu od razu poszłam się umyć. A partner choruje na cukrzycę. Proszę o odpowiedź o anonimowo

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Istnieje możliwość zajścia w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.