Czy moja ciąża może być jednak zagrożona?

Dzień dobry chciałam zapytać jestem w 15 tyg ciąży mialam rozwarstwienie blon o polu 2.7na 1.13 cm z widocznym echem jak w krwiaku przy tym miałam bardzo krwawienie dostałam leki luteinę spazmoline i cyklonamine czy to może zagrażać dziecku nic Pani doktor u której byłam nie powiedziała dokładnie
KOBIETA, 29 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

W takiej sytuacji powinna Pani być bardziej ostrożna. Zmienić aktywny tryb życia na spokojniejszy. W ciągu dnia odpoczywać (dużo leżeć),robić sobie drzemki, spać w nocy niemniej niż 9 godzin, unikać nadmiernego wysiłku,podnoszenia rzeczy ciężkich,unikać współżycia seksualnego, jeśli Pani pracuje to już czas na zwolnienie lekarskie, proszę również unikać sytuacji stresujących.

Warto też przyjrzeć się diecie i stosować produkty naturalne, nieprzetworzone, ekologiczne i świeże. W codziennym jadłospisie powinny znaleźć się produkty bogate w błonnik, kwas foliowy, witaminę D, C, E oraz z grupy B.

Proszę przyjmować leki,które otrzymała Pani od lekarza.

Jeśli znowu pojawi się krwawienie,proszę pilnie zgłosić się do lekarza lub izby przyjęć.

Warto wiedzieć,że taka diagnoza została postawiona wielu ciężarnym,które po kilku miesiącach stały się mamy zdrowych bobasów.

Zapraszam do artykułu

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/krwiak-w-ciazy%3famp=1

Wszystkiego dobrego

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska