Czy powinnam dalej stosować leki na nerwicę?

Witam. Mam zawroty głowy od 7 miesięcy. Dostalam je 3 miesace po porodzie. Jak zejscie z karuzeli. Miałam badanie u okulisty laryngologa oraz neurologa. MR glowy wporzadku.Mam poporodowe zapalenie tarczycy. Z nadczynność przeszłam w niedoczynność. Nie mam Hashimoto. Lecz jeszcze hormony nieunormowaly mi tsh ciągle zmieniamy dawki. Zaczeto leczyc mnie na nerwice przepisano mi coaxil i triticco. Biore coaxil 1 tabletke rano i tritocco 1/3 na noc. Po 7 dniach miałam zwiekszyc dawke coaxilu ale moj stan sie pogorszyl. Biore 5 dzień. Mam uczucia odrealnienia, drza mi mięśnie ogólny niepokój problem z koncentracją. Tsh obecnie 0.1. Poprsze o poradę. Brać dalej leki i czekac na dobry efekt czy udac sie do lekarza po zmiane lekow? Czy takie moga byc skutki uboczne? Ledwo to znosze.

Proponuję wizytę kontrolną u lekarza i ewentualną zmianę leków. Dodatkowo wydaje mi sie, ze Pani objawy mogą mieć podłoże psychosomatyczne, a jeśli tak, to polecam również konsultację z psychologiem. Moze byc bowiem tak, że poród, nowe obowiązki, nowe role itp. spowodowały u Pani wzrost napięcia, które znalazło sobie właśnie takie-somatyczne ujście. Wtedy wizyta u psychologa powinna polegać na nabyciu przez Panią umiejętności radzenia sobie z napięciem, a także na rozmowie na temat nowej "poporodowej" rzeczywistości. Pozdrawiam