Czy takie objawy faktycznie mogą świadczyć o raku wątroby?

Witam mam pytanie ostatnio zaczęłam się źle czuć i poszłam zrobilam wyniki okazało się że ma typowa nadczynność tarczycy wynik TSH 0,005 FT3 7,67 FT4 21,97 morfologia w normie ale niepokoi mnie tak wysokie żelazo bo aż 277 lekarz endokrynolog powiedział żebym narazie się nie przyjmowała tym bo to może być przyczyną tarczycy i żebym najpierw uregulowala hormony,ale mój lekarz rodzinny nastraszyl mnie że mogę mieć raka wątroby proszę o poradę jakie wyniki zrobić chodź już boję się wszystkiego i do jakiego lekarza się wybrać??????

Szanowna Pani, nie wiem na jakiej podstawie lekarz rodzinny mógł takie coś stwierdzić. Może Pani wykonać badanie USG plus AFP