Czym może być spowodowane to, że nie mogę stracić wagi?

Witam, nie mogę schudnąć mimo spożywania ok.1500kcal dziennie. Mam 182cm wzrostu oraz ważę 67kg, chciałabym osiągnąć 58/59kg. Codziennie jestem zmęczona oraz boli mnie brzuch i chce mi się wymiotować. Miałam robione badania na tarczycę i wszystko jest okej. Miałam również robione usg brzucha i wykryto powiększenie jajnika aczkolwiek było to dzień przed okresem. Mam również epizod depresyjny umiarkowany, ale raczej to na to nie wpływa. Mam wystające podbrzusze nawet z rana. Kiedyś bardzo dużo uprawiałam sportu lecz teraz kompletnie przestałam i moja aktywność jest ograniczona do spacerów 2/3 razy w tyg oraz jakimś treningiem z yt raz na 2tyg. Czym może być spowodowane to że nie mogę stracić wagi?

Najpewniej przyjmuje Pani w dalszym ciągu zbyt wiele kalorii.