Depresja poporodowa i niechęć do czynności

Witam mam pytanie jestem po porodzie juz 2,5 miesiąca i dostałam depresji po porodowej odkąd urodziłam moje dolegliwości to : niechęć do pracy myśli ze juz nie bedzie tak jak kiedyś nie cieszę die tym tak jak powinnam ze mam szczęśliwa rodzinkę zamyślam sie jak tylko usiądę i nie mam dobrej koncentracji wszystko robię bo wiem ze musze był taki jeden dzien ze poczułam sie super jak przed urodzeniem ale znów powróciło i dalej tak samo spowolnione ruchy mam kontroluje każdy swój ruch

Witam. Depresja poporodowa czasem się pojawia nawet kiedy bycie mamą to coś o czym od dawna marzyłyśmy, nie mogłyśmy doczekać się urodzenia dziecka. Nie musi się Pani tak czuć. Proszę jak najszybciej zwrócić się o pomoc do specjalisty- lekarza psychiatry, psychoterapeuty. Po uzyskaniu pomocy będzie Pani mogła cieszyć się rodziną i nowonarodzonym maluchem. Pozdrawiam serdecznie