Dlaczego boli mnie głowa po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i od tego czasu prawie bez przerwy boli mnie głowa. Czy istnieje możliwość że winą są odstawione hormony? Dodam że ok.pół roku temu miałam podobną sytuację, zrobiłam wszystkie badania krwi, byłam u neurologa, okulisty, kardiologa, dentysty, jednak nikt nie znalazł nic niepokojącego, miałam również robioną tomografię komputerową głowy, która również wyszła dobrze. Wyniki badania krwi sprzed tygodnia wszystkie bardzo dobre (morfologia, wit.d, żelazo, ob 2)

Witam! Mogą to być bóle napięciowe i wówczas leczenie jest nieco inne. Należy opisać jakość, bolesne okolice głowy, profil osobowości i reagowania na otoczenie. Objawy nerwicowe prawie nie różnią się od tych przy innych chorobach. Być może warto skontaktować się z lekarzem psychiatrą lub psychoterapeutą. Powodzenia W. Łuczkowski.