Dlaczego mam te napady bólowe w mostku?

Witam. Od września mam napady ból w mostku kłucia gniecenia ból z tyłu łopatek kłucia tez kaszel kołatanie serca. Byłam na skórze zrobili mi EKG i wszystko ok byłam również u kardiologa półtorej miesiąca temu USG serca też prawidłowo . RTG klatki piersiowej też dobre morfologia też w porządku. A jak mnie boli to zaraz myślę że to zawał i ciągle myśli że coś jest nie tak wtedy nie mogę spać bo myślę o sercu . Czy to może być nerwica lekowa

Witam,

opisane przez Panią objawy mogą świadczyć o zaburzeniach lękowych aby to potwierdzić wskazana wizyta stacjonarna do lekarza psychiatry który potwierdzi lub wykluczy.

Nic nie stoi na przeszkodzie wykonać badanie holter Ekg 24 godzinny który oceni pracę serca.

Z wynikami wcześniejszymi plus dokumentacja ze SOR i kardiologa proszę zabrać ze sobą dla oceny dla psychiatry.

Pozdrawiam