Dlaczego z obu brodawek wydobywa się mleczna ciecz?

Z obu brodawek po nacisnieciu kanalikow mlekowych wydobywa sie mleczna ciecz. Nie duzo ale jednak (nie z jednego punktu a z kilku na jednej brodawce). Biorę tabletki antykoncepcyjne, moj ostatni okres trwal poltora dnia i od tamtego czasu wydobywa sie ten mleczno bialy plyn. Doslownie ma konsystencje i zapach kwasnego mleka. Nie wiem co to i do jakiego lekarza sie udac. Co to moze byc, nie wyczowam guzów, zadnych zmian nie widze.

Lek. Wojciech Zygmunt

Być może jest to mlekotok. Może on towarzyszyć hiperprolaktynemii. Powinna pani udać się do lekarza w celu oznaczenia stężenia tego hormonu (prolaktyny) we krwi.