Dopiero zaczęłam brać tabletki, ale po 6 dniach okresu cały czas mam plamienie, dlaczego?

Powinnam zmienić tabletki? Zacząć się przejmować? Nie wiem co mam zrobić, maź jest koloru brązowego, czasami z krwią. Czy mogę nadal przyjmować ten lek czy iść po nowy?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Niestety, podane przez Panią dane nie są wystarczające. W szczególności nie podała Pani nazwy przyjmowanego leku ani jak długo - zwykle - trwa krwawienie miesięczne.
Proszę dokończyć opakowanie stosowanego środka. Jeżeli wspomniane przez Panią dolegliwości nie miną w ciągu kilku dni, proponowałabym zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.