Drganie ciała po zapaleniu kręgosłupa

Witam serdecznie. Mam 25 lat i bardzo duże problemy ze zdrowiem od prawie dwóch lat. Biegam od lekarza do lekarza. Każdy mnie ignoruje a ja czuję że coś jest nie tak. Zaczęło się od zapalenia kręgosłupa ( niby korzonki) po urodzeniu dziecka dwukrotnie miesiąc po miesiącu. Później trzy razy zapalenie tęczówki. Wszystkie wyniki ok żadnego zapalenia reumatoidalne ani wogole żadnych zapaleń ( ginekolog, rtg zatok, płuc, kolan, zębów, ob crp w normie. 5 miesięcy temu zaczęło drgac mi całe ciało.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza neurologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.