Drżenie rąk, kłucie serca i ból głowy po pobiciu

Drżą mi często ręce . drętwieje mi czasem lewa ręka przy czym kłuje mnie też czasem serce.. zauważyłam także że mam bardzo zimne ręce i stopy . mam skórę marmurkową takie pękajace ciemno fioletowe żyłki . zostałam w ciągu roku 2 razy pobita ( uderzenia pięścią i butem w głowę) ost 5 grudnia. często boli mnie głowa czuję ucisk. po prawej str nad uchem miałam przez to guza prawdopodobieństwo wstrząsu a przez te drżenia zaczęła mi drżeć też głowa . co too może oznaczać.?? proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Warto zgłosić się do lekarza. Należy wykluczyć zmiany pourazowe jako przyczynę objawów bólowych. Objawy takie jak kłucie serca i drętwienia mogą być związane z nerwicą. Lekarz zapewne wykona niezbędne badania i będzie mógł bardziej precyzyjnie postawić diagnozę.