Inhalacje z Pulmicortu a morfologia krwi

Prosze o interpretacje wyników morfologii córki 6,5r. Stale ma inhalacje z pulmicortu 0,125 raz dziennie. badanie wykonane z powodu częstych bólów głowy( z utrata przytomności) i brzucha Leukocyty 10,6 Erytrocyty 5,1 Hemoglobina 14,9 Hematokryt 44,7 mcv 87 mch 29 mchc 33,3 płytki krwi 350 rdw 12,6 mpv 8,7 neutrofile 6,4 limfocyty 3,1 monocyty 0,7 eozynofile 0,3 bazofile 0,1 neurofile 60,8 limfocyty 29,1 monocyty 6,6 eozynofile 2,9 bazofile 0,6 crp 0,9 dziecko przed badaniem jadło posiłek i piło

Witam. Jedynym odchyleniem w badaniach jest nieznacznie podwyższony poziom białych krwinek a ten może wiązać się zarówno z przyjmowaniem pulmicortu jak i posiłkiem poprzedzającym badanie.