Jak leczyć bardzo silną biegunkę?

Dzień dobry, Od 4 dni męczy mnie biegunka. Występuje nawet po wypiciu herbaty (pojawia się w dzień i w nocy).Biegunce towarzyszą silne bóle w nadbrzuszu, promieniujące do kręgosłupa. Nie towarzyszy mi gorączka, wymioty. Mam ogromną ochotę coś zjeść, ale z obawy przed kolką jelit i biegunką rezygnuje. Przyjmowałam Stoperan, Taninal i niestety nie zatrzymały biegunki. Nadmienię, iż w stolcu pojawia się dużo śluzu i dwukrotnie pojawiła się krew. Bardzo proszę o pomoc, gdyż pierwszy raz w życiu coś podobnego mnie spotkało. Kobieta 33 lata

witam, podstawą jest odpowiednie nawadnianie, proszę pić dużo płynów, nie tylko wodę, można zastosować lek Tiorfan, ewentualnie nifuroksazyd jeśli wystepuje podejrzenie etiologii bakteryjnej, w razie braku poprawy lub w przypadku pogorszenia proszę pilnie udać się do lekarza