Jak radzić sobie z bólem kręgosłupa?

Mam 22 lata i od kilku lat mam silne bóle kręgosłupa. RTG TH to ogólnie prawostronne skrzywienie i nierówne zarysy płytek granicznych kolejnych trzonow. Neurolog zleciła MR niewielkie obniżenie wysokości sygnału tarczy międzykręgowej.Na poziomie th7/th8 niewielka, tylna szerokopodstawna wypuklina tarczy międzykręgowej, lateralizująca nieco na prawo, modelująca worek oponowy.Cechy dyskopatii TH7/TH8. Ból jest strasznie uciążliwy i nie mogę przez niego normalnie funkcjonować a mam 22 lata

Początkowo zaczyna się od leczenia zachowawczego dobra rehabilitacja pod kontrolą rehabilitanta/osteopaty wspomagana prądo terapią TENS DIADYNAMIC . Okresowo jeżeli nasilenie NLPZ . Z zalecanych sportów basen kraul i grzbiet.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch