Jak szybko powstają kamienie w woreczku żółciowym?

Witam. Czy przez 2 miesiące mogły w woreczku zolciowym powstać jakieś kamienie? Od wczoraj odczuwam bóle pod prawym zebrem i boje sie ze to kamica. Pod koniec czerwca mialem tk jamy brzusznej( z powodu innych dolegliwości) i wyszło ze z woreczkiem jest wszystko ok. Jestem młoda osobą i czy mimo to moge mieć kamienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak ale częstsza przyczyna może być inna . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć