Jaka może być przyczyna rzadkich wypróżnień u kobiety?

Proszę o odpowiedz: Mam 60 lat z pozoru mogłoby wyglądać że dolegają mi duże zaparcia- chodzę z wypróżnianiem regularnie co sześć dni. Nic mi nie dolega czuję się świetnie, załatwiam potrzebę normalnie bez wysiłku. Czy to normalne? Nadmieniam , że jestem na diecie bezglutenowej i bez mlecznej, nie z konieczności ale z wyboru nie jem nic co mąki i mleka, po za tym jem wszystko, mięso warzywa, owoce dosłownie wszystko . Ciśnienie prawidłowe, waga również badania krwi w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

A ile kcal w ciągu dnia Pani przyjmuje ? Jaka aktywność fizyczna? Wskazana wizyta u gastrologa