Jakie badania powinnam wykonać przy bólu z prawej strony brzucha?

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto wykonać nowe, ''świeże'' badania. Warto wykluczyć wszelkie możliwości, w tym kolkę nerkową. Proszę pamiętać iż ból zlokalizowany po prawej stronie nie koniecznie musi oznaczać problemy z układem moczowym. Proszę udać się do lekarza. jakie badania mam wykonać?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać po raz kolejny USG, badanie ogólne moczu i morfologię krwi, a wyniki badań skonsultować z lekarzem rodzinnym lub jeśli okaże się to konieczne, z urologiem.