Jakie wykonać badania przy biegunkach i silnych bólach brzucha?

mąż ma problemy jelitowe: biegunki i silne bóle brzucha. badania krwi: ggtp- 243, ast- 54, alt- 109. USG wykazało dyskretne stłuszczenie wątroby, poza tym wszystko w normie. Kolonoskopia: niespecyficzne zmiany zapalne jelita krętego. badanie histopatologiczne: fragmenty błony śluzowej jelita cienkiego z cechami przekrwienia blaszki właściwej. czy to jest rak? teściowa zmarła 2 lata temu na raka wątroby. jakie badania mąż powinien jeszcze wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna opieka przez lekarza gastroenterologa i sadze ze warto jest wykonać Tk