Kłucie w lewym i prawym boku a nerwobóle

witam bardzo dlugo sie meczylam z kuciem po praej stronie myslalam ze wyrostek porobilam badania jakies sie dalo ze to nie wyrostek meczylam sie 6 lat odkad zmarla anna przybylska zaczelo mnie kuc lewa strona kolo zebra bol kujacy i nastop o tym mysle co to jest wyniki na trzustke ok usg ok krew amylaza 63 a mysle ze jak kuje to juz trzustka czy nerwobole mam tak silne bo nastop mysle duzo jem crp 0,25 ob mam 5 badania super co to moze byc bo sie bardzo mecze i innych mecze

Witam,
brakuje informacji, żeby wywróżyć jakąkolwiek pasującą jednostkę (kiedy boli, czy przy stresie, czy po jedzeniu, czy w nocy) czy jest to rodzaj bóli spowodowanych napięciem emocjonalnym, które w procesie psychosomatyki rzutuje na napięcie trzewi (narządów wewnętrznych. Jeżeli tak to najsensowniej poszukać specjalisty, który nauczy jak zarządzać emocjami (nie psycholog tylko coach, nauczyciel rozwoju osobistego, master NLP) dzięki czemu wpłyniemy na przyczynę. Objawowo na poskręcane już trzewia polecam poszukać terapeuty manualnego lub osteopaty, który zajmuje się terapią wisceralną czyli przez powłoki brzuszne (bezbolesna terapia) poodkręca i ustawi na swoim miejscu, posprawdza kręgosłup i miednicę, z których również może rzutować ból. Od siebie na myślotok polecam na dobry początek Katie Byron - Kłamstwa o miłości. Pozdrawiam Dziękuję