Leukocyty, hemoglobina, hematokryt u dziecka

Witam, prosze o interpretacje wynikow morfologii. Syn jest drobnym dzieckiem<3centyl, wizyte u endokrynologa mam za miesiac leukocyty 6,6tys/ul, erytrocyty 5,2mln/ul, hemoglobina 13,8g/dl, hematokryt 40%, MCV 77fl, MCH 27pg, MCHC 34,7 g/dl, plytki krwi 386tys/ul, RDW-Cv 14,3%, PDW 13,5%, MPv 8,4fl, PCT 0,3%, neutrofile 2,36tys/ul, limfocyty 3,29tys/ul, monocyty 0,37tys/ul, eozynofile 0,61tys/ul, bazofile 0,0tys/ul, neutrofile 35,5%, limfocyty 49,5%, monocyty 5,6%, eozynofile 9,1%, bazofile 0,3%

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile lat ma dziecko, co uniemożliwia wiarygodną interpretację. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem pediatrą.