Mdłości po zastosowaniu Escapelle

Witam. Kochaliśmy się z partnerem 14.02. 2015i pękła nam prezerwatywa z bocznej strony. Sperma partnera była na samym dnie, nie mam pewności czy przez dziurkę cokolwiek się dostało do środka. 3 h po stosunku wzięłam escapelle. 19.02 dostałam krwawienia wyglądającego jak okres, trwał ok 4 dni. Prawdopodobnie do stosunku doszło w dzień niepłodny(okres mam nieregularny). Od tygodnia mam mdłości ale oba testy wyszły negatywne. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej niskie. Proponuje dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do lekarza ginekologa.