Nawracający stan zapalny pochwy co z tym zrobić?

Witam! Mam 30 lat i od roku nie mogę poradzić sobie z nawracającymi stanami zapalnymi pochwy. Jednak od około siedmiu miesięcy jest to nie do zniesienia. Najczęstszym objawem jest swędzenie warg sromowych oraz pojawienie się licznych pęcherzyków, które pękają gdy się podrapię, a gdy tylko pękną pojawia się straszne pieczenie wręcz nie do zniesienia. Trudno mi nawet chodzić ponieważ sprawia mi to ból. Dodam że pęcherzyki "wracają" i tak w kółko od nowa. Leki które brałam działają, ale po jakimś czasie wszystko wraca. Dodatkowo pojawiają się plamienia krwią w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych {21 dni}, pojawiają się jakby "strzępy" naskórka. Trwa to około 5-7 dni do tego miesiączki są albo bardzo skąpe albo bardzo obfite. Nie mam już siły na to wszystko miałam już czterech ginekologów i każdy bezradnie rozkłada ręce. Serdecznie proszę o pomoc, albo może o adres jakiejś kliniki ginekologicznej (mieszkam niedaleko Wrocławia). Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. Ewelina
30 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Przewlekłe infekcje grzybicze wymagają zebrania dokładnego wywiadu i zlecenia podstawowych badań. Dolegliwości tego typu najczęściej związane są ze stałymi przyzwyczajeniami lub chorobami obniżającymi odporność.
Do najczęstszych czynników wywołujących infekcje grzybicze są: nieprzewiewna bielizna, niewłaściwa higiena osobista, stosowanie antykoncepcji hormonalnej, dieta wysokowęglowodanowa a także cukrzyca, czy inne choroby przewlekłe. Na podstawie powyższych danych lekarz powinien zlecić odpowiednie badania.
Dodatkowe pytanie do Pani brzmi, czy w trakcie którejkolwiek wizyty miała Pani pobierany posiew z kanału szyjki w celu dobrania odpowiedniego leczenia?
Jeżeli straciła Pani zaufanie do poprzednich lekarzy, faktycznie warto zastanowić się nad wizytą w przychodni przyszpitalnej, znajdującej się przy każdym szpitalu ginekologiczno-położniczym.
Pozdrawiam