O czym mogą świadczyć zdiagnozowane schorzenia oraz inne dolegliwości?

6 lat temu podczas zdjęcia tyg zatok znaleziono u mnie kostniaka w zatoce czołowej. Do obserwacji. Następnie podczas wizyty dentystycznej okazało się że pod dolną trojka również występuje wyczuwalna kostna narosl oraz że brak u mnie związków zębów stałych dolnych piątek- symetrycznie(na.podstawie zdjęcia pantomograficznego). Od lipca zaczęły mi doskwierac problemy toaletowe (sluz w kale, nagle wyproznienia, zmiana rytmu wyproznien). Nie mam żadnych boli brzucha, krwi też nie zaobserwowalam dlatego bagatelizowalam dolegliwości ale ostatnio natknęłam się na informacje o zespole FAP (gardnera) i ciekawi mnie czy to możliwe aby moje dolegliwości były niezależne od tej choroby czy raczej ł niej przesadzaja? Możliwe aby to był zbieg okoliczności i każda z problemów był osobna jednostka chorobowa a nie tym konkretnie zespołem?

Wskazana konsultacja lekarza rodzinnego,który po zapoznaniu się z Pani stanem zdrowia ,jeżeli będzie taka potrzeba skieruje Panią do odpowiedniego specialisty.