Obfite miesiączki u 46-latki

Mam obfite miesiączki,miałam robione wyłyżeczkowanie przyjmuję teraz tabletki antykoncepcyjne microgynon ale po dwóch tygodniach dalej zaczełam krwawić trochę się zmiejszyło nie przerwałam brani tabletek od 7 miesięcy miałam tylko półtora miesiaca przerwy ,chodzę do ginekologa co 2 tygodnie przyjmowałam luteinę i cyclonamine,mam 46 lat żadnych polipów ani mięśniaków wszystko niby mam dobrze,tylko juz4 raz anemię,mam już dość proszę może ktoś mi powie co mi jest,bo moja ginekolog rozkłada ręce

Niestety, jeśli pomimo leczenia zachowawczego (tabletki) krwawienie nie ustaje z niewiadomych przyczyn, jedynym wyjściem jest leczenie operacyjne np: amputacja trzonu macicy, ewentualnie całkowite usunięcie macicy ( rozpoznanie przyczyny krwawienia przychodzi dopiero w badaniu histopatologicznym po operacji). Czy myśleli Państwo ewentualnie o założeniu wkładki Mirena? Pozdrawiam