Ostry ból żołądka i wynik gastroskopii

Witam,2 tyg temu w nocy obudził mnie ostry ból żołądka.W poradni dostałam controloc40.Morfo. e.trzust.,wątrob., h.pylori i usg j.brz. w porządku.Wczoraj miałam gastro.,prosze o pomoc.Przełyk,wpust bz.,żołądek podatny na rozdymanie,w dnie jeziorko podbarwione żółcią,bł. śl. żołądka o charakterze zanikowym,miejscami miernie zaczerwieniona.Odźwiernik drożny,nieco zniekszt..Opuszka i dalsza,dostępna badaniu czXII,poza nieznacznym zaczerwienieniem bł.śl.-bz. G. odwrócona-niewielka nieszcz. wpustu

Wynik świadczy o niewielkim stanie zapalnym w zakresie żołądka i dwunastnicy, w żołądku zaznaczony niewielki zanik pozapalny śluzówki, niewielka niewydolność wpustu żołądka oraz cechy zarzucania żółciowego (dwunastniczo-żołądkowego). Leczeniem i dalszym prowadzeniem najlepiej, żeby zajął się gastroenterolog.