Pęcherz neurogenny i problemy z nietrzymaniem moczu u 25-latki

Witam mam 25 lat choruje od urodzenia na rozczep kregosłupa a co za tym idzie mam pecherz neurogenny i problemy z nietrzymaniem moczu i z infekcjami pecherza.Mam zlecone od lekarza co kwartał badanie moczu i kreatyniny w osoczu.Przez poprzedni rok moja kreatynina wahała sie w granicach 60-65 mmol/l czyli egfr bardzo wysokie.Ostatnie badania 80 i 90 mmol/l dodam jeszcze ze mocznik w normie.Czy to oznacza ze filtracja nerek sie pogorszyła.?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Aktualne wyniki badań są w normie. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.