Pobolewanie prawej piersi u 19-latki

Witam. Mam 19 lat i jestem kobieta. od 2 dni pobolewa mnie prawa pierś, czuje kłucie raczej calej piersi. Eh nie umiem tego dokladnie wytlumaczyc. Nie czuje bym miala jakies guzki. Zbliza mi sie okres dopiero za 5 dni ale nigdy nic mnie przed okresem nie bolalo. Macie jakies pomyslu co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.