Problem z zaburzeniami psychicznymi u mojej mamy

Witam moja mama od ponad roku choruje na zaburzenia psychiczne: depresja, urojenia, lęk , niepokój, pobudzenie ruchowe, Po TK głowy stwierdzono zaawansowany zanik kory mózgowej i móżdżku. Solian, Bonogren i Rispolept się nie sprawdziły. Jaki lek psychotropowe byłby skuteczny na opanowanie lęków, urojeń i pobudzenia ruchowego zakładając, że przyczyną tych zaburzeń jest otępienie naczyniopochodne.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Aby zalecić optymalną farmakoterapię dla Pani Mamy, wskazana jest osobista konsultacja diagnostyczna, u Psychiatry.

Zalecałabym dla Mamy rozważenie psychoterapii, w paradygmacie poznawczo-behawioralnym - jest to efektywna technika terapeutyczna w leczeniu zaburzeń lękowych/depresyjnych.

Z życzeniami pomyślności oraz radości dla Pani oraz Pani Mamy,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605