Problemy z trądzikiem i wypadaniem włosów u 24-latki

MAM 24 LATA I DALEJ WYCHODZI MI TRADZIK NA TWARZY JAK MAM SIE GO SKUTECZNIE POZBYC?DLACZEGO WYPADAJA MI WLOSY ?CZASAMI NAWET GARSCIAMI?
24 LAT ponad rok temu

Witaj,
Wypadanie włosów, trądzik, suchość skóry mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, więc musisz się zgłosić do lekarza ginekologa/ endokrynologa aby to wykluczyć lub wprowadzić odpowiednie leczenie. Ponadto objawy, które opisujesz mogą być skutkiem niedożywienia, niedoborów pokarmowych, a nawe odchudzania. Zacznij się zdrowo odżywiać, jedz warzywa, owoce, pij napar ze skrzypu polnego, wprowadź do diet zdrowe tłuszcze np. oliwa z oliwek, olej lniany, słonecznik. Pozdrawiam,
Aneta Kościołek