Przyrost HCG po 48 godzinach

Witam. Robione miałam beta hcg w poniedziałek tj.10.11 miałam 45 mIU/ml. Dwa dni później (48 h) dzisiaj beta 85. Z tego co wiem jest to dobry przyrost? Jest to przypuszczalnie 2 tygodnie od zapłodnienia. Na pierwsza wizyte ide dopiero za 2 tygodnie (26.11) czy to dobrze? Czy skoro jest dobry przyrost hcg można uznać narazie że ciąża znajduje się w macicy i nie jest to cysta? Mogę zakładać iż jest to ciąża? Ponieważ na usg jeszcze nic nie widać. Niecierpliwię się. Proszę o odpowiedź. Dziękuje

Milena Lubowicz

Przyrost jest prawidłowy i należy uznać, że to ciąża. Zwykle pęcherzyk ciążowy udaje się uwidocznić w usg w 6-7 tygodniu ciąży, także proponowałabym w tym czasie udać się na pierwszą wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam