Refluks, obniżone ciśnienie dolnego zwieracza przełyku, stany zapalne przełyku i krtani i uczucie gorąca

Witam od 5 lat mam duży refluks a od roku obniżone ciśnienie dolnego zwieracza przełyku. Lecze się biorąc helides 1x40czasami 2x.. i debretin 2x100 często mam stany zapalne przełyku i krtani. zoladek miernie przekrwiony zarozowiony ale od roku od roku. Inne wyniki ok i obraz w gastroskopi 4 krotne ok. Zrobiłem sobie tydzienn temu badanie gastryny we krwi mam podwyższone. Często mam uczucie gorąca częste mocne pocenie. Co to oznacza?

Aleksander Ropielewski

Podwyższoy poziom gastryny może wynikać z istoty choroby lub stosowanych leków. Aby to stwierdzić należałoby odstawić leki.