Senność po operacji glejaka

mam 23 lata. od zawsze jestem senna. przysypiałam na lekcjach w autobusie w kolejce do lekarza (siedząc stojąc kucając) nawet w rezonansie czy raz w dyskotece, głośna muzyka mi nie przeszkadza czy też inny hałas ani temperatura. jestem po operacji glejaka 1 st who (w 2013r). pooperacyjną padaczkę okresową prosta mam biore od 03.2014r Tegretol cr 200 (dawka 2*1). echo ekg spirometria rtg morfologia tsh cukier wszystko w normie. czy to może być narkolepsja lub bezdech senny czy może coś innego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie jest możliwe ustalenie przyczyny nieprawidłowości. Warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.