Słaba kondycja fizyczna i brak odporności u 26-latki

Witam serdecznie.Pisze z zapytaniem o najodpowiedniejsza diete dla bulimiczki.Mam 26 lat i bardzo slaba kondycje fizyczna ,a przede wszystkim odpornosc.Ciagle choruje.Prosze o pomoc i rade,poniewaz obecnie mieszkam w Holandii wiec niestety nie mam mozliwosci podjecia sie leczenia we wlasnym zakresie.Takie przykaldowe menu,w miare proste bardzo by mi pomoglo.Mam 168 wzrostu i waze 50 kg.W chwili obecnej prowadze siedzacy tryb zycia,bo brak zdrowia uniemozliwia mi podjecia sie jakiejkolwiek pracy.

Witam,

Bulimia to choroba mająca podłoże głównie psychiczne, zatem proszę w pierwszej kolejności zwrócić się do psychologa, który pomoże Pani w powrocie do zdrowia.
Jestem pewna, że wówczas po wdrożeniu odpowiedniej diety, którą zresztą mogę dla Pani ułożyć, wróci Pani do pełni sił.
W chwili obecnej Pani BMI wynosi 17,7 co wskazuje na niedowagę.
Proszę nie zwlekać i zacząć walczyć o zdrowie!

Trzymam mocno kciuki,
Kamila Kończak
www.activ-diet.pl