Szkodliwość kreatyny z dodatkiem tauryny

Witam, mam 19 lat ćwiczę na siłowni od ponad roku od trzech dni zacząłem stosować kreatyne z dodatkiem tauryny. Porcja dzienna 3g, w tym 300mg tauryny. Zauważyłem wzrost tętna spoczynkowego. Moje wcześniejsze tętno wynosiło mniej więcej: 135/47 i tętno 50. Teraz natomiast 135/53 i tętno 80. Proszę o porady czy jest to groźne dla organizmu oraz czy organizm dostosuje się i wróci tętno do normy po pewnym czasie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję samodzielnie stosować powyższych preparatów. proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po zapisie EKG będzie można coś więcej powiedzieć