Testy pozwalające określić typ alergii pokarmowej u dziecka

Witam W wieku 4 latach w skutek obserwacji u swego obecnie 6 letniego syna stwierdziałam ze nie toleruje laktozy aczkolwiek nawet bo wypiciu mleka bez laktozy też leci do ubikacji.Od lipca jesteśmy na diecie bezglutenowej bo stwierdziłam, ze może w tym tkwi przyczyna a dzisiaj jeszcze dotarlo do mnie, ze po zjedzeniu kurczaka też go czyści. Jakie badania mam wykonać żeby sie dowiedzieć na co ma uczulenie i gdzie szukać pomocy.Testy skórne nie wychodzą.

Witam. Powinna Pani udać się do alergologa dziecięcego który pokieruje dokładną diagnostyka po przeprowadzeniu bezpośredniego badania dziecka.