Uczucie zmęczenia, senności, pogorszenie widzenia i zaburzenia koncentracji

Witam, od okolo miesiaca czuje sie duzo gorzej nz zwykle jestem caly czas zmeczony i senny mam wrazanie ze czasem gorzej widze jakby przez mgle wtedy czuje jakby cisnienie w glowie mam wrazenie ze duzo szybciej mija mi czas mam zaniki koncentracji od dwoch dni czuje dziwne cieplo w klatce piersiowej i brzuchu miewam tez bole w klatce. Prosilbym o pomoc boje sie ze to jakas grozna choroba

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Mnogość objawów wymaga przeprowadzenia wielu badań - sugeruję konsultację internistyczną.